39-400 Tarnobrzeg

ul. Wyspiańskiego 9

poczta@tarnotech.pl

tel. 15 822 64 01

Polecamy

                                                                                                 ih-04.06.2020-baner-1x1

nano-e

Kasa fiskalna

NANO E

O firmie

autoFirma TARNOTECH działa na rynku od 1990 roku. Od początku swojej działalności zajmowaliśmy się szeroko rozumianą techniką biurową i prowadziliśmy handel artykułami biurowymi.

Intensywnie rozwijaliśmy serwis maszyn do pisania, kalkulatorów i kserokopiarek. Od roku 1997 rozszerzyliśmy naszą działalność o handel i obsługę serwisową kas fiskalnych. Dzięki ugruntowanej dobrej opinii o firmie TARNOTECH łatwo uzyskaliśmy przychylność wielu klientów, którzy nam zaufali i zapewne nie żałują dobrej decyzji. Zainstalowaliśmy kasy w wielu sklepach i firmach.

Z czasem pozyskiwaliśmy nowe grupy użytkowników, którzy doceniali profesjonalny serwis, solidną i kompleksową obsługę.

Od ponad dwudziestu lat nasza firma oferuje najwyższy poziom usług. Zatrudniamy zespół doświadczonych fachowców, którzy sprostają najtrudniejszym wyzwaniom i gwarantujemy wykonanie usługi na najwyższym poziomie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów rozszerzyliśmy zakres działalności o handel i serwis wag elektronicznych. Dzisiaj naprawa wag, przygotowanie i obsługa przy legalizacji stanowi znaczny udział w naszej działalności. Oprócz kas fiskalnych znajdziecie państwo w naszej ofercie urządzenia wspomagające sprzedaż tj.: wagi elektroniczne, czytniki kodów kreskowych, metkownice, materiały biurowe, oprogramowania komputerowe dla punktów sprzedaży.

W każdej chwili w naszej firmie uzyskacie Państwo wyczerpującą informację i fachową pomoc w zakresie naszej działalności.

Abyście mogli Państwo szerzej zapoznać się z naszą ofertą zapraszamy do odwiedzenia naszego biura handlowego, które mieści się w Tarnobrzegu na ul. S. Wyspiańskiego 9.

 

Współpracujemy między innymi z:elzabtorelposnetnovitus

(C) 2009 - 2022 Zakład Usługowo Handlowy TARNOTECH | realizacja medox.pl

Ta strona używa cookie m. in. w celach statystycznych. Dowiedz się więcej na ich temat i o zmianie ustawień w przeglądarce.
Korzystając z niniejszej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.