39-400 Tarnobrzeg

ul. Wyspiańskiego 9

poczta@tarnotech.pl

tel. 15 822 64 01

Polecamy

                                                                                                 ih-04.06.2020-baner-1x1

nano-e

Kasa fiskalna

NANO E

Drukarki fiskalne - Drukarki stacjonarne
EMAR PRINTO 57T

 

Więcej…

EMAR PRINTO 57T - to drukarka fiskalna spełniająca wszystkie wymagania użytkowników . Posiada wiele cech poszukiwanych przez użytkowników :szybki wydruk, szybka zmiana papieru duża pojemność bazy towarowej , duża pojemność pamięci fiskalnej . Drukarka fiskalna EMAR PRINTO 57T z powodzeniem może być stosowana na każdym stanowisku, na którym sprzedaż prowadzona jest z użyciem komputera.

 

 

 

 

Więcej…
 
DELIO

Więcej…

DELIO - nowa drukarka fiskalna w ofercie firmy NOVITUS to najwyższej klasy urządzenie, łączące w sobie wszystkie poszukiwane przez wymagających użytkowników cechy: szybkość, niezawodność, funkcjonalność oraz nowoczesny design.

Drukarka fiskalna DELIO z powodzeniem może być stosowana na każdym stanowisku, na którym sprzedaż prowadzona jest z użyciem komputera. Jej szczególne cechy docenią jednak duże placówki, o szerokim asortymencie i bardzo wysokim obciążeniu punktu kasjerskiego. Wyjątkowe, nowoczesne wzornictwo drukarki przekona tych, którzy przywiązują dużą uwagę do wystroju wnętrza sklepu/punktu obsługi.

 
Wysoka wydajność drukarki DELIO, szybkość działania  i cicha praca zapewniają wysoki komfort obsługi klienta. Dzięki optymalizacji wydruków i zastosowaniu nowoczesnego, dwustacyjnego, termicznego mechanizmu drukującego DELIO jest urządzeniem o niskich kosztach eksploatacji. Dodatkowe złącze USB, które posiada DELIO to nowy standard komunikacji drukarek fiskalnych wprowadzony przez firmę NOVITUS.
 
Więcej…
 
Posnet Thermal FV EJ LCD

 

Więcej…

Posnet Thermal FV EJ LCD to najpopularniejsza w naszym kraju drukarka fiskalna wyposażona dodatkowo w funkcję drukowania faktur VAT.

Urządzenie przystosowane jest do długotrwałej i bezawaryjnej pracy w punktach handlowych i usługowych o dużym natężeniu ruchu .

Drukarka POSNET THERMAL FV, wyposażona jest w porty USB, zapewnia pełną zgodność ze standardem komunikacyjnym Posnet oraz modułu bluetooth RSBT2 możliwa jest również komunikacja bezprzewodowa. Drukarki POSNET THERMAL FV znajdują zastosowanie w większości instalacji kasowych, pozwalając na lepsze wykorzystanie przestrzeni w miejscu sprzedaży.

 


Współpracujemy między innymi z:elzabtorelposnetnovitus

(C) 2009 - 2024 Zakład Usługowo Handlowy TARNOTECH | realizacja medox.pl

Ta strona używa cookie m. in. w celach statystycznych. Dowiedz się więcej na ich temat i o zmianie ustawień w przeglądarce.
Korzystając z niniejszej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.