39-400 Tarnobrzeg

ul. Wyspiańskiego 9

poczta@tarnotech.pl

tel. 15 822 64 01

Polecamy

                                                                                                 ih-04.06.2020-baner-1x1

nano-e

Kasa fiskalna

NANO E

Kasy fiskalne - Kasy małe
Kasa Novitus NANO II
Następca najpopularniejszej i najczęściej sprzedawanej na polskim rynku kasy fiskalnej Novitus NANO. Doskonałe rozwiązanie zarówno w sprzedaży mobilnej jak i na tradycyjnym stanowisku sprzedaży. Model zachował najlepsze cechy pierwowzoru, czyli niewielkie rozmiary i ergonomiczny kształt, wodoodporną podświetlaną klawiaturę. Jednak nowy design i dodatkowe klawisze funkcyjne to szybsza i wygodniejsza obsługa oraz bardziej intuicyjna praca. Busy, wypożyczalnie, gabinety lekarskie, parkingi, gabinety kosmetyczne, sklepy - kasa NANO II zawsze dostosuje się do prowadzonego biznesu. Kasa Nano II Online posiada w standardzie obsługę WiFi - po wyjęciu z pudełka od razu może łączyć się z dowolną siecią, w której zasięgu się znajduje.
 
SENTO E

 

 

Więcej…

To bardzo nowoczesna kasa fiskalna dedykowana małym i średnim punktom handlowo usługowym, realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych.

Mała i poręczna obudowa kasy kryje w sobie zaawansowaną technologię i funkcjonalność spotykaną dotychczas w segmencie dużych kas systemowych. Wszystko oparte o doskonale przetestowane, najwyższej jakości, podzespoły. Duża w tym segmencie kas baza towarowa, precyzyjna nazwa towarów, komunikacja on-line z komputerem, wiele złącz komunikacyjnych, w tym złącza RS232 i USB  pozwalają stworzyć zaawansowany system sprzedaży dla średniego sklepu.

Więcej…
 
NOVITUS MAŁA

Więcej…

Kasa fiskalna MAŁA - to nowa zaawansowana technologicznie kasa dedykowana dla małych i średnich punktów sprzedaży. Nowoczesne wzornictwo, intuicyjne menu , oraz najwyższa jakość zastosowanych podzespołów sprawią, że zarówno początkujący jak i wieloletni użytkownik kas fiskalnych będzie zadowolony z użytkowania tej kasy. Dzięki niewielkim wymiarom kasa nie zabierze dużo miejsca na – często ograniczonej – powierzchni stanowiska sprzedaży.

Więcej…
 
« 1 2 »

Współpracujemy między innymi z:elzabtorelposnetnovitus

(C) 2009 - 2024 Zakład Usługowo Handlowy TARNOTECH | realizacja medox.pl

Ta strona używa cookie m. in. w celach statystycznych. Dowiedz się więcej na ich temat i o zmianie ustawień w przeglądarce.
Korzystając z niniejszej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.